Datum
Pátek 15. listopadu
Čas
od 19.00
Místo konání
v Michnově paláci (Všehrdova 16)
Vyprodáno

V podzimním období probíhá společenská sezóna naplno. Listopad je obdobím plesů, divadel a také koncertů. Jeden z nich jsme pro Vás připravili v nádherných prostorách Michnova paláce. Michnův palác patří do komplexu staveb, patřícího České obci sokolské. Nejznámější je pohled na část, známou jako Tyršův dům od Újezda, ale když přijdete od Kampy, z Všehrdovy ulice, otevřou se Vám nádherné prostory s kašnou, barokními štukami a nástěnnými malbami. A v tomto prostoru, zvaném Čertovka se koná náš koncert.

Datum
Čtvrtek 19. prosince
Čas
v 19.00
Místo konání
v barokním refektáři Emauzského kláštera (Vyšehradská 49)
Pořádá
CA Alena Krčálová
Cena
380 Kč

Předvánoční atmosféru si opět užijeme ve společnosti našeho předního kytarového virtuóza Štěpána Raka a jeho syna Jana Matěje Raka.

Datum
Pondělí 6. ledna
Čas
od 18.30
Místo konání
barokní refektář kláštera v Emauzích (vchod z Vyšehradské ulice)
Pořádá
CA Alena Krčálová
Cena
350 Kč

Už počtvrté se vrátíme ke skupině Solideo, kterou jste si tolik oblíbili. Zatím jsme v jejich interpretaci prožili radostnou hudbu času velikonočního, nostalgickou hudbu času adventního a tentokrát to budou slavnostní skladby času vánočního, protože se narodil Ježíšek a celý křesťanský svět jeho příchod oslavuje. Opět zazní skladby od gotiky po baroko především z Čech, Itálie, Španělska, Rakouska a Německa. Kromě varhan uslyšíte cca 25 dobových hudebních nástrojů.